IMG-20220205-WA0057 IMG-20220205-WA0057

IMG-20220205-WA0057

مشاهده محصول
IMG-20220205-WA0043 IMG-20220205-WA0043

IMG-20220205-WA0043

مشاهده محصول

آجر نما زرد چیست ؟ نقد و بررسی ، مشخصات و قیمت آجر زرد

آجر زرد و آجر نما زرد اصفهان یکی از انواع آجر نما رسی می باشد که به رنگ زرد می باشد . رنگ آجر زرد اصفهان به دلیل خاک رس و مواد معدنی پخته شده در درجه حرارت بالا می باشد . آجر نما زرد رنگ دارای کیفیت و قیمت مناسبی است . کاربرد آن برای اجرای نما به صورت ترکیبی و یک دست می باشد . نمای ساختمان اولین چیزی است که به چشم می آید . رنگ زرد در بین آجر نماهای ساختمانی بسیار رایج و پر مصرف است .

 

قیمت آجر زرد اصفهان ارزان

آجر زرد اصفهان بسیار مرغوب و پر فروش است . قیمت آجر زرد نما با توجه به متریال آن و تکنولوژی ساخت آجر نما زرد ، بسیار مقرون به صرفه برای خرید است . انواع آجر زرد دارای ابعاد گوناگون و در دو دسته به لحاظ جنس قرار دارد :

 

1. آجر فشاری       2. آجر ماشینی

 

 

خرید آجر زرد صادراتی اصفهان

 

آجر اصفهان جزو صادر کنندگان برتر آجر زرد صادراتی اصفهان در کشور است . در اینجا بدون واسطه و با قیمت مناسب آجر زرد را خریداری نمائید . آجر نما زرد صادراتی بسیار با کیفیت بوده و در کشورهای همسایه دارای مشتری های خاص خود می باشد .

 

مزایای استفاده از آجر رسی و ویژگی های آن

 

·        عایق حرارتی بسیار عالی برای ساختمان
·        مقاومت بالا در برابر یخبندان و سرما
·        جذب پایین رطوبت و آب
·        نماد استاندارد یا ISO
·        عدم پوسیدگی و طول عمر زیاد
·        عایق بسیار خوب
·        استحکام قوی و مقاومت بالا مقابل حریق


 آجر نما زرد دارای رنگ طبیعی می باشد که دربرابر اشعه مضر خورشید تغییر رنگ ندارد . اگر به دنبال یک نمای زیبا با قیمت ارزان می باشید که نسب به ارزش خود دارای کیفیت بالا باشد . ما به شما آجر نمای زرد رنگ و آجر نما قرمز را معرفی می کنیم . به توجه به ویژگی های این آجر، از آن هم برای نمای داخلی و هم برای نمای خارجی ساختمان استفاده می کنند . در ضمن قیمت آجر زرد با توجه به کیفیت و روش تولید نوین نسبت به سایر مصالح مناسب تر است .

 

%>