آجر نما نسوز قهوه ای MP1 آجر نما نسوز قهوه ای MP1

آجر نما نسوز قهوه ای MP1

5,500 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز قهوه ای KP2  آجر نما نسوز قهوه ای KP2

آجر نما نسوز قهوه ای KP2

5,500 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز قهوه ای 01 KP2  آجر نما نسوز قهوه ای 01 KP2

آجر نما نسوز قهوه ای 01 KP2

5,500 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز قهوه ای MP1 01 آجر نما نسوز قهوه ای MP1 01

آجر نما نسوز قهوه ای MP1 01

5,500 تومان
مشاهده محصول

 

آجر نما نسوز قهوه ای


آجر نما نسوز قهوه ای یکی دیگر از محصولات آجر اصفهان می باشد که در صنعت ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد .  رنگ این محصول در بین انواع آجرهای نسوز بسیار زیبا و ایرانی پسند می باشد . طیف رنگی آجر قهوه ای از روشن تا تیره متغیر است .

آجر نما نسوز قهوه ای در ساختمان های مدرن برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان قابل اجرا می باشد . البته این آجر نما را می توان به عنوان یک آجر دکوراتیو برای نماهای داخل و بیرون نیز استفاده نمود .  مثلادر اتاق نشیمن ، اتاق خواب یا بخش کوچکی از سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .


کاربرد آجر نما نسوز قهوه ای در نمای ساختمان

آجر نسوز قهوه ای در دامنه رنگی قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره دارای رنگ خاصی می باشد که ترکیب آن در نما باعث به وجود آمدن نمایی شیک و جشم نواز می گردد . استفاده از این متریال به سلیقه طراح و مشتری بستگی دارد . حتی می توانید این نوع آجر نسوز را با نمای چوب ترکیب نمائید .


قیمت آجر نسوز قهوه ای نما

قیمت آجر نسوز قهوه ای  بر اساس متراژ ، سایز آجر و عوامل دیگر متفاوت است . برای اطلاع از قیمت به روز آجر قهوه ای نما با بخش فروش آجر اصفهان تماس حاصل نمائید . این آجر نما نسوز به عنوان تیره ترین رنگ خنثی در بین انواع آجر نسوز نما شناخته می شود . آجر قهوه ای با طیف گسترده ای از رنگ ها مطابقت دارند . به خصوص وقتی که با وسایل رنگ روشن در نما به کار برده شود . آجرهای قهوه ای همچنین می توانند تقریباً با هر سبکی از معماری همراه باشند .

 

%>