آجر قزاقی کف فرش آجر قزاقی کف فرش

آجر قزاقی کف فرش

مشاهده محصول
آجر ال سنتی - آجر ال قزاقی آجر ال سنتی - آجر ال قزاقی

آجر ال سنتی - آجر ال قزاقی

2,600 تومان
مشاهده محصول
آجر ال قزاقی آجر ال قزاقی

آجر ال قزاقی

2,600 تومان
مشاهده محصول

آجر نما قزاقی یا آجر سنتی چیست ؟

 

آجر قزاقی یکی از محصولات دارای قدمت بالا در صنعت ساخت و ساز می باشد . روش تولید آجر نما قزاقی یا همان آجر سنتی به صورت دستی است . مهم ترین آجرهای قزاقی در آجر اصفهان به صورت توپر و مکعبی شکل تولید می شوند . این آجرها دارای ابعاد 5/5*20 با ضخامت های 10 ، 5/5 و 3/5 سانتی متر است . نوع دیگری از آجر قزاقی وجود دارد که به شکل مکعب است . این آجر در ابعاد 20*20 با ضخامت 4/5 سانتی متر عرضه می گردد . آجر قزاقی یا آجر سنتی شما مناسب هر شرایط آب و هوایی می باشد .

 

 

قیمت آجر نما قزاقی (آجر سنتی)

 

آجر قزاقی در ایران مورد تائید سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری می باشد . با توجه به نوسان قیمت آجر نما قزاقی در کشور برای اطلاع از آخرین لیست قیمت آجر سنتی قزاقی با ما در ارتباط باشید . آجر قزاقی یکی از قدیمی ترین انواع آجر نما می باشد .  امروزه با توجه به توسعه روز افزون مصالح مدرن آجری ، هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است .

 

انواع رنگ آجر سنتی قزاقی

 

آجر سنتی قزاقی دارای 4 رنگ مختلف است . این رنگ ها شامل : آجر قزاقی اخرایی یا قرمز رنگ ، گلبهی یا پوست پیازی ، آجر قزاقی زرد رنگ ، آجر قزاقی نخودی رنگ می شود . برای تولید این آجر از مواد شیمیایی استفاده نمی شود . به همین دلیل این رنگ ها طبیعی بوده و بر اثر دمای حرارت کوره پخت آجر مشخص می گردد .

کاربرد آجر قزاقی در ساختمان سازی

 

علاوه بر استفاده از آجر قزاقی در نمای بیرونی ساختمان ، می توان از آن در تزئین دیوارهای داخلی ، دیوار شومینه ، کف سازی و  نیز استفاده کرد  .  همچنین می توان این نوع آجرها را غیر از خانه ها ، در مکان هایی همچون رستوران ها ، محوطه سازی ها ، مکان های سنتی و مذهبی و  به کار برد .  از این رو آجر قزاقی دارای انواع متنوعی همچون آجر قزاقی کامل ، ال ، کف فرش ، طرح دار ، دور ستون و پلاک می باشد . از مهم ترین مزایای این نوع آجرها می توان به استحکام بالای آن در برابر شکنندگی و هوازدگی اشاره نمود .

 

 

برای اطلاع از قیمت آجر نما قزاقی و قیمت روز آجر اصفهان با شماره 091311711131  تماس بگیرید

%>