آجر نما پلاک قرمز 5 سانتی / آجر نما قرمز

نقد و بررسی ، مشخصات ، خرید و قیمت آجر نما پلاک قرمز 5 سانتی

آجر نما پلاک قرمز 5 سانتی نوعی آجر بر پایه سنگ و مواد اولیه عمده آن خاک شیل می باشد . آجر نما پلاکی قرمز عمدتا به لحاظ رنگ نیز در سه طبقه  قرمز کم رنگ ، قرمز متوسط و قرمز پر رنگ قرار می گیرد . کار برد آجر قرمزپلاک بیشتر برای نمای بیرونی ساختمان و در برخی موارد در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .

سایز آجرهای پلاک قرمز

آجر های پلاک قرمز در سایز های مختلف تولید می شود که مهمترین آن ها  7 ،  6.5  ،  5.5  و  5 سانتی متر  است . آجر نما پلاک قرمز اصفهان عمدتا در کارتن بسته بندی شده و به صورت بسته بندی برای مشتری ارسال می شود . آجر پلاک قرمز ( اجر نما دوغابی قرمز ) از خاک رس و شیل مرغوب اطراف اصفهان تولید می گردد ، رنگ آن ثابت بوده و در برابر عوامل محیطی ثابت می باشد.
 
 

آجر-پلاک-قرمز

آجر پلاک بنا بر طرح معماری و سلیقه مصرف کننده ممکن است در بخشی از ساختمان و یا در کل نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و موجب زیبایی هرچه بیشتر نمای آن می شود .

مزایای آجر نما پلاک قرمز

  • ماندگاری بالای رنگ
  • مقاومت در مقابل شوک های حرارتی
  • مناسب بودن در نواحی گرمسیر و سردسیر
  • باریک بودن و در نتیجه اشغال فضای کم
  • وجود طیف رنگ و در نتیجه زیبایی نمای اجرا شده
اگر به دنبال خرید آجر قرمز هستید می توانید برای استعلام قیمت به روز آجر نما پلاک قرمز با کارشناس فروش آجر اصفهان در تماس باشید . آجر نما پلاک قرمز یکی از مدل های آجر می باشد که در ساختمان سازی استفاده می شود ، آجر نما پلاک از بهترین نوع سنگ کائولن و خاک رس تولید می شود .

محصولات مرتبط با آجر نما پلاک قرمز 5 سانتی

آجر نما نسوز مشکی

آجر نما نسوز شاموتی متوسط TG

آجر نما لعابدار کف فرش فیروزه ای و لاجوردی

آجر نما نسوز دستی شاموتی رندوم

آجر نما نسوز قهوه ای کد B122

آجر نما 10 سوراخ زرد

%>