آجر نما نسوز سفید k154-156 آجر نما نسوز سفید k154-156

آجر نما نسوز سفید k154-156

4,750 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز سفید کرکره ای آجر نما نسوز سفید کرکره ای

آجر نما نسوز سفید کرکره ای

3,850 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز سفید k155 آجر نما نسوز سفید k155

آجر نما نسوز سفید k155

4,750 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز سفید رستیک کرکره ای AL آجر نما نسوز سفید رستیک کرکره ای AL

آجر نما نسوز سفید رستیک کرکره ای AL

4,800 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز سفید خالدار ( پردانه) آجر نما نسوز سفید خالدار ( پردانه)

آجر نما نسوز سفید خالدار ( پردانه)

4,850 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز سفید k125 آجر نما نسوز سفید k125

آجر نما نسوز سفید k125

4,750 تومان
مشاهده محصول

 

خرید آجر نسوز نما سفید رنگ با بهترین قیمت

آجر نسوز سفید یکی جذاب ترین و پر فروش ترین آجر نماها در صنعت ساخت و ساز می باشد . این آجر نسوز با توجه به رنگ سفید و خاصی که دارد می تواند به نمای بیرونی و داخلی ساختمان عمق ببخشد . رنگ سفید از رنگ های پایه و خنثی می باشد و قابلیت ترکیب با انواع آجر نما نسوز در طیف رنگی دیگر را دارد .

آجر نسوز سفید در رنگ‌هایی مانند آجر سفید دانه‌دار ، آجر سفید متمایل به طوسی و آجر نمای سفید صدفی تولید و عرضه می‌شود . بیشترین کاربرد آجر سفید نسوز در حال حاضر استفاده به عنوان آجر دکوراتیو است . اما اجرای نمای بیرون ساختمان با آجر نما سفید رنگ نسوز باعث زیبایی و چشم نوازی نما می گردد .

 

کاربرد آجر نسوز سفید

از کاربردهای آجرهای سفید می‌توان به زیباسازی ساختمان و جذابیت نمای بیرون اشاره داشت . هر چند اجرای کل نما با آجر نسوز نما سفید رنگ شکوه و زیبایی دوچندانی را برای ساختمان شما به ارمغان خواهد آورد . از گزینه های مناسب برای نمای دکوراتیو داخل منزل این محصول می باشد . استفاده از آجر نسوز سفید نما در دیوارهای داخلی فضایی بازتر و دلپذیرتر را به همراه خواهد داشت . البته این آجر نسوز نیز در کف سازی و زیباسازی پیاده روها نیز کاربرد دارد .


قیمت آجر نسوز سفید

قیمت انواع آجر نما نسوز و سایر آجرها به مواد اولیه ، سایز ، طرح و ضخامت آن بستگی دارد . قیمت آجر نسوز سفید با توجه به موارد گفته شده متغیر است . به همین منظور برای آگاهی از قیمت روز آجر نما نسوز سفید بهتر است با شماره اعلام شده در سایت آجر اصفهان تماس حاصل نمائید .

 

 


%>