آجر نما نسوز مشکی k1 آجر نما نسوز مشکی k1

آجر نما نسوز مشکی k1

10,500 تومان
مشاهده محصول
آجر نما نسوز مشکی AL1 آجر نما نسوز مشکی AL1

آجر نما نسوز مشکی AL1

12,400 تومان
مشاهده محصول

 

آجر نسوز مشکی

آجر نسوز مشکی رنگی خاص است که برای نماهای منحصر به فرد کاربرد دارد . این آجر نسوز نما بیشتر برای ایجاد نماهای زیبا به همراه رنگ های هم خانواده خود استفاده می شود . آجرهای مشکی دارای ظاهری مدرن هستند . این محصول در سه دسته مشکی کم رنگ ، مشکی تیره و دودی رنگ به فروش می رسد . کم و زیاد شدن رنگ مشکی به میزان منگنز و سایر ترکیبات این آجر نما نسوز بستگی دارد .

نما کردن ساختمان با آجر نسوز مشکی اصفهان

آجر نسوز مشکی را با بندکشی سیاه اجرا کنید تا ترکیبی زیبا برای نما دیده شود . ساختمان هایی که با آجر سیاه نسوز نما شده اند نمایانگر پیچیدگی و ظرافت نفس گیر طراحی و سلیقه معمار آن است . طراحان و مهندسان آجر نما نسوز مشکی را با اصالت و بی انتها می دانند . برای ایجاد نماهای جدید و مدرن قطعا بهترین گزینه برای خرید آجر نما نسوز است .آجر مشکی نما بعنوان آجر شومینه و برای طرح پشت تلویزیون نیز به کار می رود .


از آجر نسوز سفید با ترکیب آجر نسوز مشکی نمایی ترکیبی و بسیار جذاب ایجاد می گردد . حتی می توانید آجر های نسوز شاموتی را نیز در کنار آجر سیاه به کار ببرید و از نمای ایجاد شده شگفت زده شوید .اخیرا استفاده از سنگ نیز به همراه آجرهای نسوز مشکی افزایش پیدا کرده است .


قیمت آجر نسوز مشکی اصفهان

قیمت آجر مشکی نسوز به خاک معدنی استخراج شده و ابعاد آجر بستگی دارد . برای آگاهی از قیمت های به روز این نوع آجر با بخش فروش آجر اصفهان تماس بگیرید . این آجر نیز با سه روش چسباندن با چسب مخصوص ، استفاده از ملات و اجرای آجر نما به روش خشک نصب می شود .

 


%>